Конференції

ПРОГРАМА
ІV ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ
«ОСВІТА ХХІ СТОЛІТТЯ: АКСІОЛОГІЧНИЙ ВИМІР»


РЕГІОНАЛЬНА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Днями на базі КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний фаховий коледж» пройшла регіональна студентська науково-практична конференція «Історико-філософські дискурси російсько-українського протистояння», метою якої був комплексний міждисциплінарний критичний аналіз історичних, філософських, політичних та культурних аспектів російсько-українського протистояння.
З доповідями виступили здобувачі фахової передвищої освіти одинадцяти закладів освіти регіону. Нікопольський фаховий педагогічний коледж представили студентки спеціальності 013 Початкова освіта Олександра СОЛОГУБ та Софія КУНІЦИНА (керівник: Максим КАЛАШНИК).
Учасники мали можливість ознайомити присутніх із своїми науковими дослідженнями та провести дискусію в історичному аспекті щодо важливих питань минулого, сьогодення та майбутнього нашої держави.


ЕКОБІОХІМ - 2025

Днями відбулася VІІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «ЕкоБіоХім-2025», яка проводилася в онлайн-форматі на базі Дніпровського політехнічного фахового коледжу. Наш заклад гідно представила студентка 2 курсу, спеціальності 013 Початкова освіта Аліса ДУБИНІНА (під керівництвом Олени ІВАХНО) з науковою роботою "Екологічні наслідки війни на Нікопольщині". Слід зазначити актуальність та високий науковий рівень представленого дослідження. Бажаємо подальших успіхів!


VІ ВСЕУКРАЇНСЬКА МІЖГАЛУЗЕВА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ

Деями у м.Київ відбулася VІ Всеукраїнська міжгалузева науково-практична онлайн-конференція «Українське суспільство у перспективах розвитку: історичний, соціально-політичний, освітньо-педагогічний аспекти», в якій взяли участь науковці Національної академії наук
України і галузевих академій; викладачі ЗВО; представники департаментів та
управлінь освіти, інститутів післядипломної освіти; адміністрація закладів
освіти, учителі, класні керівники, психологи, соціальні педагоги. На заході було актуалізовано освітньо-педагогічні тенденції вдосконалення
національної освіти; окреслено напрями розвитку обдарованих дітей в
умовах боротьби за незалежність і цілісність України. Спікером від Нікопольського фахового педагогічного коледжу виступила викладач фахових методик початкової освіти Ірина ШПАК.
Дякуємо організаторам конференції за можливість поділитися знаннями та обговорити актуальні виклики сучасного суспільства!


Шановні науковці, докторанти, аспіранти, викладачі, студенти!
Запрошуємо вас до участі
у ІV Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції
«ОСВІТА ХХІ СТОЛІТТЯ: АКСІОЛОГІЧНИЙ ВИМІР»,
яка відбудеться 23 травня 2025 року
на базі КЗ «Нікопольський фаховий педагогічний коледж» ДОР» в дистанційному (online) форматі




НЕ ЗУПИНЯТИСЯ НА ДОСЯГНУТОМУ!

Наукова діяльність неможлива без визнання на міжнародному рівні. 10-12 січня у м. Лондон відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція "SCIENTIFIC ACHIEVEMENTS OF CONTEMPORARY SOCIETY”. Викладачі іноземної філології Олеся КОВТУН та Катерина ЮХИМЕНКО стали учасниками конференції. Під час конференції розглядалися актуальні питання перспектив дистанційного навчання, впровадження сучасних педагогічних технологій в освітній процес, особливості організації мобільного навчання в закладах освіти.


НАУКОВИЙ ФОРУМ ОБ’ЄДНАВ ОДНОДУМЦІВ


В умовах російсько-української війни проблема збереження та відновлення культурної спадщини набуває особливого значення.

Російська агресія завдає значної шкоди нашій національній спадщині, знищуючи та пошкоджуючи неоціненні пам'ятки культури та історії.

Нещодавно відбулася ІІ Міжнародна практична конференція

«ЮНЕСКО у дзеркалі досліджень молоді: культурна спадщина у період російсько-української війни»,

яка об’єднала 124 учасники з 6 країн світу! Україну представили 117 молодих дослідників із 16 регіонів.

Цей науковий форум об’єднав схід і захід, південь і північ нашої країни, доводячи, що Україна єдина в своєму прагненні зберегти національну культурну спадщину навіть у складні часи.
Кожна робота учасника була неповторною та важливою за змістом своїх досліджень.

Студентка нашого коледжу Олександра СОЛОГУБ (керівник Максим КАЛАШНИК) виступила з доповіддю

«Історія та сучасний стан дослідження підземних споруд Софії Київської: виклики збереження в умовах війни».

Вітаємо з участю у конференції міжнародного рівня!