ЧОРНОБИЛЬ-БІЛЬ УКРАЇНИ! ПАМ'ЯТАЄМО…
Сьогодні ми згадуємо трагічну роковину Чорнобильської аварії. 39 років тому світ зіткнувся з однією з найбільших техногенних катастроф в історії.
Ця подія стала не лише величезною людською трагедією, спричинивши загибель та хвороби багатьох, але й змусила переосмислити ціну технологічного прогресу та важливість безпеки.
Подвиг ліквідаторів, які ціною власного здоров'я та життя боролися з наслідками аварії, назавжди залишиться в нашій пам'яті. Їхня мужність та самовідданість врятували мільйони людей від ще більшої біди.
Чорнобильська зона відчуження сьогодні є унікальним місцем, де природа поступово відвойовує своє. Це нагадування про силу життя та водночас пересторога про крихкість нашого світу.

НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ
23-24 квітня 2025 року з метою посилення національно-патріотичного виховання молоді в
закладах освіти, розвитку у молодого покоління почуття власної гідності, усвідомлення своїх прав та обов’язків Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» провела інформаційно-просвітницькі заходи військово-правового спрямування, до яких активно долучилися студенти Нікопольського фахового педагогічного коледжу.
На зустріч був запрошений начальник підрозділу військової мобілізації та взаємодії із ЗСУ, полковник у відставці Геннадій РЖЕВСЬКИЙ. Учасники обговорили організацію та порядок ведення військового обліку військовозобов'язаних і призовників на підприємствах, в установах, організаціях і закладах освіти. Увага доповідача акцентувалася на важливості військово-патріотичного виховання та на ролі жінки в армії.
ТИЖДЕНЬ ДОБРИХ СПРАВ
У Нікопольському фаховому педагогічному коледжі завершився Тиждень добрих справ.
Із гордістю повідомляємо, що всі завдання, запропоновані Kryvyi Rih Volunteer Community спільно із благодійною організацією "Хесед Хана Бейт Грехем", виконано успішно!
Щиро дякуємо команді студентів "Щире серце" (Ользі ПАВЛЕНКО, Марії САЛЬЦЕВІЙ, Марії ШПИЛЬЦІ, Євгенії ЧУБ та Владиславі ЛАНДО) за активну участь у благодійних ініціативах: зборі корму для тварин, макулатури, вовняних ниток, продуктів харчування, насіння квітів тощо.
Разом ми змогли зробити багато добрих справ!
Робити добро — це радість і натхнення!
ВЕЛИКОДНІ СМАКОЛИКИ УКРАЇНСЬКИМ ВОЇНАМ!
Великдень – найбільше християнське свято, яке несе віру, надію та любов. У такий день кожна людина має відчути турботу, а особливо ті, хто знаходяться далеко від родини і захищають нас на фронті.
Так, напередодні такого великого та світлого свята трудовий та студентський колективи коледжу з особливою любов’ю та молитвою зібрали пакуночки із великодніми смаколиками для військових, аби вони хоч на секунду змогли згадати аромат й атмосферу родинного тепла і відчути підтримку.
Дякуємо всім, хто долучився до збору допомоги, до створення великоднього настрою для воїнів. Сподіваємося, що подаруємо частинку свята тим, хто робить наше життя мирним!
ЧИСТИЙ ЧЕТВЕР – ЧАС ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ!
ЧИСТИЙ ЧЕТВЕР 2025 РОКУ не зовсім традиційний для українського народу. Не в усі домівки він прийшов, адже багато з них зруйновані. Не всі українці цього року освятять пасочки в улюблених храмах, адже багато з них виїхали за кордон, втікаючи від війни, мужні чоловіки стримують ворожу навалу на лінії прямого вогню, а дехто спостерігатиме за рідною землею із засвіту…
Незламний колектив Нікопольського педагогічного коледжу напередодні Великодня вийшов на велику толоку, під час якої дружно, захоплено та відповідально здійснив оновлення території закладу від зимового сну.
Цьогоріч велике прибирання відбувалося завзято та надрішуче, адже своєю роботою ми не лише здійснювали приготування до зустрічі Великодня – ми наближали Перемогу!
Сонячного, погожого дня вдалося зробити чимало: спільними зусиллями висаджено квіти, скошено траву, побілено дерева та пофарбовано лавки… Територія засяяла чистотою і порядком.
Хай же ясними стануть думки, а землі України очистяться від навали нечестивців!
11 КВІТНЯ — МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ В'ЯЗНІВ ФАШИСТСЬКИХ КОНЦТАБОРІВ
Сьогодні студенти Нікопольського фахового педагогічного коледжу під час години-реквієму вшанували пам’ять мільйонів людей, які стали жертвами нацистського режиму у часи Другої світової війни.
Цей день є нагадуванням про страшні злочини проти людяності, важливість об’єднання в боротьбі за гідність та свободу кожної людини, незалежно від її раси, релігії чи національності.
Під час Другої світової війни в концентраційних таборах було ув’язнено 18 мільйонів осіб, з них понад 11 мільйонів було знищено.
Попри все це українці знову вимушені переживати жахи війни. З початком жорстокої російської агресії сотні наших військових перебувають у російському полоні. Вони повертаються виснаженими й хворими, але не зламаними.
Пам’ятаймо страшні сторінки історії, аби подолати ворога, який загрожує не лише Україні, а й усьому цивілізованому світу!
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я
Щороку 7 квітня відзначають Всесвітній день здоров’я, який було започатковано на честь прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) у 1948 році. У багатьох країнах світу (Німеччині, Франції, Нідерландах, Англії, Америці…) влаштовуються справжні паради, тренінги та спортивні активності, що сприяють поширенню ідеї збереження здоров'я та закликають громадян дбайливо ставитися до свого життя. З нагоди цього дня студенти Нікопольського фахового педагогічного коледжу долучилися до фоточеленджу "Я обираю корисний сніданок! А ти?"; профілактичної бесіди з лікарем про шкоду тютюнопаління; спортивних змагань "Здоровим бути - здорово!"
Проведені заходи дали можливість отримати важливу інформацію, взяти участь у рухових активностях, набути навичок здорового способу життя. Будьмо здоровими!
GLOBAL SHEVCHENKO
9 березня (в день народження Великого Кобзаря Тараса ШЕВЧЕНКА) студенти Нікопольського фахового педагогічного коледжу беруть участь в Міжнародній акції "Global Shevchenko". Сьогодні цілий день по всьому світу лунатимуть вірші українського поета.
Читати Тараса, знати Тараса і, головне, пам’ятати Тараса – це завдання кожного українця.
УКРАЇНСЬКА ІДЕНТИЧНІСТЬ. ПРО ВАЖЛИВІ РЕЧІ ПРОСТИМИ СЛОВАМИ
Сьогодні студенти Нікопольського фахового педагогічного коледжу відвідали лекцію директора Дніпропетровського обласного центру молодіжної роботи, утвердження української національної та громадянської ідентичності Оксани РУДКОВСЬКОЇ «Українська ідентичність. Про важливі речі простими словами». Було не просто цікаво, а справді захопливо! Обговорювали, що означає бути українцем у сучасному світі, як формуються національні цінності та чому це важливо. Формат лекції був неймовірно динамічним – тестові опитування, інтерактиви, навіть TikTok-контент та штучний інтелект у дії!
Важливо говорити про свою ідентичність, розуміти її та популяризувати. Дякуємо організаторам за змістовну зустріч! https://www.facebook.com/profile.php?id=61557779427039
ІСТОРИЧНИЙ ПРОСТІР ДОВЖИНОЮ В СТОРІЧЧЯ
Вивчення історії – складова національної ідентичності. А історія коледжу цьому підтвердження, бо він готується відзначити 100-річний ювілей.
26 лютого 2025 року методичне об’єднання класних керівників навчальних груп (на чолі з Надією РОМАХІНОЮ) розпочали реалізацію пошуково-дослідницького проєкту «Історичний простір довжиною в сторіччя». Викладач Максим КАЛАШНИК запропонував до перегляду віртуальну презентацію «100 років тут живе педагогіка». Викладачі Олеся КОВТУН, Катерина ЮХИМЕНКО та Катерина НОЩЕНКО підготували літопис в особистостях «Від засновника до керівника коледжу». Викладачі Олена ІВАХНО, Ганна ПІЗНЯ, Надія РОМАХІНА з активною участю студентки групи П1-22 Софії ДАВИДОВОЇ представили альманах «Наші випускники - наша гордість, наше натхнення!». На завершення цікавими спогадами, фактами та порадами поділилася досвідчений педагог Антонія ПЕЛІВАН, презентувавши автобіографічний проєкт «Професія довжиною у все життя».
Шлях, який пройшов коледж за 100 років, заслуговує на повагу. Це живий літопис наполегливої, натхненної праці викладачів і студентів до визнання своєї ролі у суспільстві. А таємниця успіху такої життєдайної енергії, великого творчого потенціалу, наснаги та вміння педагогічного колективу – це історичне минуле, бурхливе сьогодення та віра в майбутнє освіти України.
ІЗ МРІЄЮ У ПЕРЕМОГУ!
24 лютого минає ще один рік із того дня, коли наше життя розділилося на "до" і "після". День, коли тиша ранку була розірвана вибухами, коли страх і невідомість стали частиною реальності, але разом із ними прийшла неймовірна єдність, сила і незламність українського народу.
Ми пам’ятаємо всіх, хто віддав своє життя за Україну. Ми вдячні захисникам і захисницям, які щодня боронять нашу землю, даючи нам можливість вірити, жити та мріяти про ПЕРЕМОГУ.
Напередодні третьої річниці початку війни з російським агресором студенти коледжу під керівництвом викладача образотворчого мистецтва Тетяни ОСАДЧОЇ зобразили свої мрії після ПЕРЕМОГИ України. А ПЕРЕМОГА буде! І мрії обов'язково здійсняться!
КАЛЕЙДОСКОП ЗАХОДІВ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ
Кожен народ, котрий має власну мову, розуміє її значущість у державотворчому процесі, цінує такий сакральний Божий дар.
Українці усвідомлюють це не лише 21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, а наразі щодня, коли право на повноцінне функціонування українського слова виборюється ціною життя мужніх захисників. Це розуміє і студентство, яке завжди було в авангарді суспільно важливих процесів.
Так, у рамках свята у Нікопольському фаховому педагогічному коледжі було проведено ряд виховних заходів. Викладач української філології, кандидат педагогічних наук, доцент Тамара ШАХМАТОВА разом із студентами бакалаврату вирушила у мандрівку-екскурс «Мова – генетичний код нації», де можна було дізнатися про історію виникнення свята. На заході лунало поетичне слово про рідну мову, підкреслювалася її значущість та неповторність. Упродовж виховної години студенти переконалися в актуальності слів Володимира СОСЮРИ: «Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема».
Лірична вітальня «Українські поети про рідну мову», організована викладачем дошкільних дисциплін Ганною ПІЗНЬОЮ, вразила присутніх тісним зв’язком із буремним сьогоденням.
Викладач української філології Наталія ВІНІЧЕНКО провела мовознавчий турнір серед студентів коледжу «Єдиний скарб у тебе – рідна мова…». Кращим знавцем української мови стала студентка ІІІ курсу, спеціальності 013 Початкова освіта Юлія ШИРОКА.
Калейдоскоп заходів, приурочених до Міжнародного дня рідної мови, є яскравим підтвердженням того, що студенти коледжу розуміють власну відповідальність за долю рідного слова, плекають його барвінковість, оберігають як найбільшу святиню, даровану поколіннями незламних і нескорених українців.
20 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, хто віддав своє життя за свободу та гідність України.
Студентсько-викладацька родина нашого коледжу долучилися до акції «Хай палають свічки пам'яті загиблих Героїв Небесної Сотні», запаливши вогники на честь ГЕРОЇВ.
Ці свічки – символ нашої вдячності, поваги та незламності духу. Ми пам’ятаємо їхню жертовність і продовжуємо шлях, за який вони боролися.
Герої не вмирають!


МИ – СИЛЬНІ, БО МИ – ЄДИНІ!
16 лютого в Україні відзначають День єднання. У цей день по
всій країні піднімають український прапор та співають гімн. Українці вдягають вишиванки та донатять на ЗСУ, підтримують бойовий дух воїнів.
Студенти та викладачі Нікопольського фахового педагогічного коледжу об’єдналися у патріотичному флешмобі, демонструючи всьому світові, що в єдності сила українців.
Попри все Україна відстоюватиме свою незалежність і своє майбутнє.
Слава Україні! Героям Слава!
8 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ НІКОПОЛЯ ВІД НАЦИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ
8 лютого 1944 року м.Нікополь було звільнено від фашистських загарбників. Нікопольський педагогічний коледж висловлює глибоку шану українцям, які боролися та перемогли нацизм у роки Другої світової війни, дякує тим, хто своєю працею наближав розгром ворога та допомагав відбудувати рідне місто.
Через багато років трагедія знову повторилася: росія здійснила повномасштабне вторгнення та розв’язала війну проти суверенної країни. Кожного дня Нікополь під обстрілами і зазнає болючих ран на своєму тілі!
Але ворогу нас не зламати! Нікопольці працюють, навчаються, живуть, наближають ПЕРЕМОГУ! Історія доводить, що кожен, хто посягне на українську землю, буде знищений.
Справжніми героями є ті, хто до останнього боронив свій дім і не боявся дати відсіч ворогу й у Другу світову війну, й у сьогоднішній російсько-українській війні. Ми пам’ятаємо кожного! Слава ГЕРОЯМ України!
ВІД ГЕРОЇВ КРУТ ДО ГЕРОЇВ СЬОГОДЕННЯ
29 січня вшановуємо подвиг молодих українців, які 106 років тому стали на захист незалежності України. Вони, як і сучасні воїни ЗСУ, боролися за нашу свободу, відстоюючи право України бути суверенною державою.
З метою виховання в молоді почуття патріотизму і гордості за свою державу класними керівниками навчальних груп до Дня пам’яті Героїв Крут була проведена патріотична година «Від героїв Крут до героїв сьогодення», під час якої студенти мали змогу дізнатися більше про ці історичні події.
Герої Крут – це перші «кіборги» нашої історії. Вони назавжди залишаться символом молодості, відваги та любові до України.
Пам’ятаємо! Шануємо! Боремося!
НЕ ПАЛИ АВТІВКУ ЗСУ! «ЗДАЙ» ВОРОГА В СБУ!
Ворог намагається підірвати нашу країну зсередини. Вони вербують людей для підпалів, мінувань та терористичних актів. Вони обіцяють, що за це нічого не буде. Але це неправда!
Кримінальна відповідальність за такі дії настає з 14 років. Якщо вас вербують для диверсій, негайно повідомляйте про це в СБУ.
Ви можете зробити це за допомогою чат-бота "Спали ФСБешника" або за номером телефону 0 800 501 482.
Не будьте байдужими! Допоможіть нам захистити нашу країну!
Разом ми переможемо!

ГОЛОКОСТ - ШРАМ НА СЕРЦІ ЛЮДСТВА
ГОЛОКОСТ - вісім букв жаху та болю. Цим словом історики називають геноцид євреїв та інших соціальних груп нацистами в період з 1933 по 1945 роки. Третій Рейх і його союзники знищували всіх, кого вважали «неповноцінними» - євреїв, слов'ян, ромів, темношкірих, людей з інвалідністю та хворобами психіки.
27 січня з ініціативи ООН засновано Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту, щоб світ ніколи не забував про скоєні нацистами звірства. Цього дня вшановують пам'ять приблизно 11 мільйонів невинно убитих жертв геноциду.
Студенти І-ІІ курсу, спеціальності 013 Початкова освіта мали можливість разом із викладачем суспільних дисциплін Максимом КАЛАШНИКОМ здійснити віртуальну подорож меморіалами пам’яті жертвам Голокосту та на прикладі окремих історій очевидців відчути весь жах і трагедію тих подій.
Сьогодні, коли Україна відчайдушно бореться за право на життя, свободу та майбутнє, коли російські окупанти знищують наші міста й села, вбивають дітей, українці краще за інших розуміють, наскільки цінним є життя та якою дорогою ціною дається свобода.
Ми повинні пам’ятати! Ми зобов’язані пам’ятати! Бо забути – це зрадити тих, хто загинув. Забути – це дозволити історії повторитися.
ФЛЕШМОБ "В ЄДНОСТІ НАША СИЛА"
У День Соборності України студенти та викладачі Нікопольського фахового педагогічного коледжу, перебуваючи в різних куточках світу, об'єдналися, щоб показати, що лише разом можна подолати всі труднощі та досягти великих перемог. Спільними зусиллями було створено живий ланцюг, який символізував єдність та незламність нашої нації.
Цей флешмоб ще раз нагадав про важливість згуртованості, поваги одне до одного та любові до нашої Батьківщини, адже тільки разом можна побудувати сильну та незалежну Україну.
Дякуємо всім, хто долучився до цієї події! Нехай наша єдність буде міцнішою з кожним днем!
КІБОРГИ ВИТРИМАЛИ - НЕ ВИТРИМАВ БЕТОН
Сьогодні, 20 січня, в Україні відзначають День пам’яті «кіборгів», які захищали Донецький аеропорт з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року. Протягом 242 днів із неймовірною стійкістю, відвагою та незламністю українські військовослужбовці, добровольці, медики та волонтери тримали оборону летовища.
«Кіборгами» нескорених українців назвав сам ворог. Мовляв, тільки роботи здатні вистояти в таких нелюдських умовах.
Загалом, за весь час оборони Донецького аеропорту загинуло понад 100 українських військових, близько 440 зазнали поранень. Багатьох із них відзначено державними нагородами, деяких, на жаль, посмертно.
Колектив Нікопольського фахового педагогічного коледжу вшановує пам’ять воїнів-«кіборгів», всіх, хто так довго та стійко, до останнього подиху боронив відповідальний рубіж.
Пропонуємо кожному переглянути український повнометражний художній фільм " КІБОРГИ. ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ" режисера Ахтема Сеїтаблаєва за сценарієм Наталії Ворожбит про оборону Донецького аеропорту під час війни на Донбасі. Герої назавжди залишаються в наших серцях! Пам’ять про них житиме вічно…
НОВОРІЧНИЙ ГОРОСКОП
Новий рік — це завжди надія на краще.
Це мрії про щастя. Це трепетне очікування того, що всі біди, розчарування і горе залишаться в минулому році.
Саме напередодні Нового року, як ніколи, хочеться вірити, що всі найпотаємніші бажання обов'язково здійсняться. А що ж віщують нам зорі у Новому 2025 році?
СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ…
Напередодні новорічних свят у коледжі було проведено конкурс на виготовлення найкреативнішої ялинки власними руками з підручних засобів. Авторам такої ідеї хотілося, щоб студенти виявили фантазію, отримали позитивні емоції від творчої роботи, а також привернули увагу оточуючих до важливості збереження вічнозелених красунь та показали, що можна з матеріалів, які ми використовуємо щодня, створити не менш оригінальну ялинку, ніж жива.
Приємно, що у конкурсі взяли участь і викладачі, і студенти коледжу та представили неймовірні роботи. Матеріалом для таких див слугували підручні засоби (серветки, жатий папір, вата, пластикові кульки, навіть макарони) та власна фантазія. Все робилося своїми руками.
Хочеться наголосити, що усі новорічні композиції, представлені на виставці, – неперевершене мистецтво. Спробуйте оцінити його і ви!
ТЕРИТОРІЯ ПІДТРИМКИ
В останні дні 2024 року класні керівники коледжу зустрілися в прямому етері, щоб підбити підсумки роботи за півріччя та обговорити питання «Шляхи формування позитивного соціально-психологічного клімату в академічній групі».
Напередодні Новорічних свят студентська спільнота вирішила нетрадиційно привітати своїх наставників, підготувавши доброзичливий шарж на кожного та перелік підмічених фраз. Студенти приємно здивували кураторів та задали святковий тон засіданню.
Керівник методичного об’єднання Надія РОМАХІНА акцентувала увагу на психологічному кліматі в студентських групах, адже створення сприятливої атмосфери є дуже важливим фактором для гармонійного розвитку колективу і налагодження чудових відносин; презентувала стадії формування студентського колективу на прикладах асоціативних характеристик: «Піщана розсип», «М’яка глина», «Мерехтливий маяк», «Рожеве вітрило», «Палаючий факел».
Шляхи створення позитивного психологічного клімату в своїх групах презентували куратори груп П2-22 Юлія ЛАКТІОНОВА і П1-21 Ірина ШПАК. Досвід роботи сучасних і креативних наставників гідний до впровадження і отримав позитивні відгуки при обговоренні результатів.
Наприкінці зібрання кожен поділився своєю формулою успіху куратора по створенню соціально-психологічного клімату в академічній групі.
КОЛЯДКИ: МАГІЯ РІЗДВЯНОГО НАСТРОЮ
ВІД СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ
Колядка — це більше, ніж пісня. Це молитва за мир, добробут і світле майбутнє для кожного з нас.
Напередодні Різдва студенти Нікопольського фахового педагогічного коледжу взяли активну участь у конкурсі колядок та щедрівок. Теплими духовними емоціями пройнялися колядники у виконанні різдвяних пісень, душевного віншування щедрівок та колективного ведення Кози. Дух Коляди та її сутність для наших предків, а нині для нас, є найціннішим надбанням, бо ж силою слова та співу колядники несуть усім і кожному вістку про добробут, достаток і мир у родину та рідну Україну, великі і рясні врожаї, злагоду та душевну рівновагу на весь новий рік!
Ми дякуємо студентам Анастасії СУТУРІНІЙ (П1-23), Миколі ВАЛЄЄВУ (П2-21), Аліні ДОГОДІ (Д1-24), Дар’ї ШКУТІ (Д1-24), Анастасії ШОМЧЕНКО (Д1-21), Дар’ї СЕРДЮК (Д1-21), Ярославу ТКАЧЕНКУ (П1-24) та Анні ВІГУРІ (П2-24) за талант, старання та душевність, а викладачу музичних дисциплін Ірині АЛЕЙНИКОВІЙ за підтримку і примноження цих прекрасних традицій.
Хай щирі мелодії наповнять серця радістю і надією! З прийдешнім Різдвом!
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА БИТВА: ТУРНІР КОЛЕДЖУ З ШАХІВ
Шахи — це не просто гра, а справжнє мистецтво, яке вимагає логічного мислення, терпіння та стратегічного планування.
У нашому коледжі відбувся захоплюючий турнір із шахів, який зібрав студентів із різних спеціальностей, із різних курсів, дівчат та хлопців, початківців та суперників із досвідом. На змаганнях панувала атмосфера здорової конкуренції та дружби.
З 11 учасників призові місця здобули наступні студенти:
1 місце - Аліна КУЧИНСЬКА (група П3-21);
2 місце - Мілана СОКОЛОВА (група П3-22);
3 місце - Марія БРЕЙ (група П2-24).
Вітаємо всіх учасників змагання та їхніх наставників - викладачів фізичного виховання Олега ДЕМИДЕНКА та Сергія БОНДАРЕНКА!
Наступний турнір серед закладів фахової передвищої освіти Нікополя планується у лютому. Бажаємо нашим дівчатам і в подальшому показати високий результат! Тримаємо кулачки!
ЗДОРОВИМ БУТИ – КРУТО!
Здоров’я та здоровий спосіб життя – це запорука не тільки щасливого майбутнього, а й багатьох інших речей: успіху, стабільності та життєвого спокою.
З метою популяризації здорового способу життя серед здобувачів освіти, запобігання негативних проявів серед студентської молоді у Нікопольському фаховому педагогічному коледжі було організовано та проведено челендж «Здоровим бути – круто!».
До заходу всі ретельно підготувалися! Надіслані фото та відео, на яких студенти займаються спортом, виконують руханки, активно відпочивають, пропагують здоровий спосіб життя тощо, вражають спортивною підготовкою.
І не дивно, адже девіз нашого освітнього закладу – «Здоров’я! Духовність! Інтелект!».
ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ – ЧАС РОДИННИХ ТРАДИЦІЙ
Кожен регіон України має свої особливості. Українки перетворили хустку на витвір мистецтва, котрий здатен змінювати образ, передавати настрій, розповідати про свою господиню. Саме тому її передавали з покоління в покоління мов дорогоцінний скарб, бо вона увібрала в себе тепло рук і доброту рідних людей.
З метою ознайомлення студентів із обрядовою роллю української хустки в житті українського народу, виховання поважного ставлення до українських звичаїв та традицій у коледжі проведено флешмоб «Українська хустка – наш оберіг».
ТАЄМНИЙ МИКОЛАЙ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ
Кожен із нас чекає дива у святковий час, але маленьке диво можна легко створити самим!
Щиро дякуємо викладачам, студентам та їхнім батькам, всім, хто долучився до щорічної волонтерської акції "Таємний Миколай"!
Ваші теплі слова, щирі побажання та подарунки зігріють серця наших воїнів на фронті. Нехай святий Миколай оберігає вас і наших захисників!
Друзі, долучайтеся до доброї справи і ви!
ГОЛОДОМОР: НЕ МАЄМО ПРАВА ЗАБУТИ
Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.
Закликаємо усіх згадати в Загальнонаціональній хвилині мовчання 23 листопада о 16 год. про мільйони людських життів, які Україна втратила через Голодомор і масові штучні голоди. Свічка пам’яті має миготіти у вікнах усіх українців… Щоб пам’ятати та щоб не забувати ніколи!
ДОЛУЧАЙСЯ ДО АКЦІЇ! ЗАПАЛИ СВІЧУ ПАМ'ЯТІ!
Сьогодні ми відзначаємо День Гідності та Свободи – день, коли кожен українець згадує про події, що змінили хід нашої історії.
Це день, коли ми вшановуємо героїв Революції Гідності та Помаранчевої революції, які показали всьому світу незламний дух нашого народу.
Це день, коли кожен із нас нагадує собі, що гідність і свобода – це наші найбільші цінності, за які боролися наші предки і які маємо берегти ми.
Запрошуємо вас долучитися до акції «Свіча пам’яті».
Згадайте героїв, які віддали своє життя за нашу свободу. Зробіть це разом із нами…
Нехай світло цієї свічки стане символом нашої єдності, сили й віри в майбутнє.
Будьмо гідними цієї спадщини!
STUDENTS' DAY 2024
Цього року, вже втретє, своє свято українське студентство відзначає в умовах війни,
тривалих повітряних тривог і атак ворога на мирну інфраструктуру.
Та це не завадило студентам Нікопольського педагогічного коледжу відзначити Міжнародний день студента у колі друзів,
однокурсників, викладачів, але… онлайн.
Від самого ранку панувала невимушена, святкова атмосфера, бо попри жахи війни життя триває і в ньому завжди є місце оптимізму, вірі, надії і любові!
Хочете поринути в атмосферу нинішнього Дня студента у нашому закладі?
Тоді дивіться фото- і відеорепортаж.